KONST / Litografier / Färglitografi 13371137
nr 1337 1137
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 161/750. Motivet: 44x36cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:49:36
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)